Studenti BURCH univerziteta učestvovali u Liberty kampu u Konjicu
Aug 30, 2017

Studenti BURCH univerziteta učestvovali u Liberty kampu u Konjicu

Devet studenata Internacionalnog Burch univerziteta učestvovali su u trećem po redu Liberty Camp-u u Konjicu, organiziranom od strane nevladine organizacije “Multi” i finansiran od strane fondacije Friedrich Naumann, 12. i 13. augusta, 2017. Godine.

Isa Dukmenić, Amna Durmić, Emina Dželić, Lamija Gačanovic, Melisa H. Mehmedović, Haris Kalač, Ajla Keško, Hata Kujraković i Amer Kurtović, studenti Fakulteta za ekonomiju i društvene nauke, učestvovali su na ovogodišnjem Liberty Camp-u u Konjicu.

Ovo je druga po redu godina kako je Internacionalni Burch univerzitet predstavljen među učesnicima, a treća godina po redu kako se sam seminar održava.

Učesnici su prisustvovali predavanjima o principima liberalizma i libertarianizma, bili su uključeni u akademsku diskusiju o navedenim temama, te su učestvovali u raznim aktivnostima povezanim za teme o kojima se raspravljalo i pričalo za vrijeme predavanja. Ovakvi seminari i okupljanja su više nego dobrodošli jer podržavaju i pomažu rast mladih i pomažu novim generacijama u njihovom procesu razvoja.

Seminar je uspješno završen na obostrano zadovoljstvo učesnika i organizatora.