BURCH osoblje na Erasmus posjeti u Rotterdamu
Jun 21, 2018

BURCH osoblje na Erasmus posjeti u Rotterdamu

Prorektorica za naučno istraživanje i međunarodnu saradnju, doc. dr. Sanela Klarić, i šefica Odsjeka za međunarodne odnose Emina Mekić trenutno su na svom Erasmus programu u Rotterdamu.

U okviru njihovog plana i programa, doc. dr. Sanela Klarić održala je u četvrtak, 21. Juna 2018. godine seminar na području istraživanja u toku E + na Međunarodnom institutu za društvene znanosti.

Seminar je obuhvatio nekoliko tema, uključujući nove trendove u području arhitekture i urbanizma, održivog odgovornog pristupa u arhitekturi, ruralnog / urbanog razvoja i odnosa, energetske učinkovitosti kao platforme za zelene poslove i kružnu ekonomiju, rad s otpadom i obnovljive izvore energije te najvažnije, pitanje spola u ovom području.

Gospođi Saneli i gospođi Emini Burch univerzitet želi lijep boravak u Rotterdamu i čeka dobre vijesti i pozitivnu energiju pri njihovom povratku.