BURCH studentska roštiljada
May 11, 2018

BURCH studentska roštiljada

Studentski parlament Internacionalnog Burch Univerziteta u čertvrtak, 10. maja organizovao je iznenadi roštilj za sve studenti i uposlenike Univerziteta, kao i druge goste koji su bili prisutni tog dana, da obilježi prvu godinu svog uspješnog rada.

Roštilj, koji je nazvan „Studenti roštiljaju“, okupio je nekoliko stotina studenata, uposlenika i gostiju, koji su uživali u hrani koju su pripremili naši domaći roštilj majstori Amer Kurtović i Azrudin Koldžo, a servirale naše kolegice Mersiha Jaskić i Emina Muzaferija.

Mimo ćevapa i kobasica, prisutni su imali priliku degustirati najpoznatiju bosanskohercegovačku kafu – Vispakovu Zlatnu džezvu – iz Ginisove džezve, proglašenom najvećom na svijetu. Pored kafe, limonada i osvježavajuća Nova Vita pića su  također bila obezbijeđena.

Dodatnu zabavu je priredio naš DJ tim, sastavljen od Ise Dukmenića i Armina Hodžića, koji su osigurali da je svačiji muzički ukus bio ispoštovan.

Događaj su finansijski i materijalno podržali Internacionalni Burch Univerziteta, Akova Impex i Vispak. Studentski parlament im se svima zahvaljuje za velikodušni doprinos ovom događaju.