Firme Burch inkubatora posjetio ekspert za intelektualno vlasništvo i finansije
Sep 14, 2018

Firme Burch inkubatora posjetio ekspert za intelektualno vlasništvo i finansije

Internacionalni Burch univerzitet je ugostio Paula Bloudoffa, poduzetnika iz organizacije Swiss Contact.

Paul Blaudoff je internacionalni ekspert u upravljanju tehnološkim patentima, finansijama i strategiji, tokom posjete podijelio je svoje iskustvo u vezi sa upravljanjem startup kompanijama sa osobljem i studentima. U svojoj karijeri radio je za nekoliko zanimljivih kompanija kao što su D-Wave Systems i Plenty of Fish koje su prodate Match.com-u

Paul se sastao sa kompanijama iz IBU inkubatora kako bi ih mentorisao, povezao i vodio do njihovih sljedećih koraka.

Također, razgovaralo se o  poduzetničkom programu Fakulteta za ekonomiju i društvene nauke Internacionalnog Burch univerziteta. Sve u svemu, to je bio sjajan sastanak, a Univerzitet je dobio novog zagovornika za podršku studentskim startup-ima.

Zahvaljujemo se našim prijateljima iz Swiss Contact-a na posjeti njihovih cijenjenih poduzetnika. Njihovo prisustvo će nam svakako pomoći proširiti perspektive tržišta te unaprijediti rad inkubatora.