Najava Internacionalne sedmice na Internacionalnom Burch univerzitetu
Apr 30, 2018

Najava Internacionalne sedmice na Internacionalnom Burch univerzitetu

Ured za međunarodnu saradnju sa prorektoricom za naučnoistraživački rad i međuuniverzitetsku saradnju organizuje prvu Internacionalnu sedmicu. Internacionalna sedmica će se održati u periodu od 07. do 11. na Internacionalnom Burč Univerzitetu.

U sklopu Internacionalne sedmice imat ćemo priliku da prisustvujemo raznovrsnim događajima, gdje ćemo kroz prezentacije svih učesnika partnerskih univerziteta, predavanja i radionice  razmijeniti  znanja, iskustva i ojačati partnerstva sa Erasmus+  i drugim  partnerima.

Ovaj događaj svojim prisustvom uveličat će naši partneri iz: Austrije (Danube University i University of Applied Sciences Burgenland),  Hrvatske (Univerzitet Juraj Dobrila u Puli),  Češke Republike (Metropolitan University Prague i Brno University of Technology),  Grčke (Technological Education Institution of Sterea Ellada i Sterea Hellas Institute of Technology),  Latvije (Riga Building College), Litvanije (Vytautas Magnus Univerzitet),  Rumunije (West University of Timisoara) i Poljske (Wroclaw University of Technology). Očekujemo i  predstavnike bosanskohercegovačkih univerziteta i drugih partnera.