Počelo Start Up takmičenje za studente
Dec 06, 2018

Počelo Start Up takmičenje za studente

Počeli smo sa Start Up radionicama, predavanjima i pripremama za samo takmičenje za koje je primljen veliki broj prijava i što smatramo odličnim odzivom. Ovo smatramo odličnim početkom aktivnosti i radujemo se velikom broju prisutnih mladih ljudi, zainteresovanih za poduzetništvo.

Nakon naših informativnih sesija i prijava, napokon smo došli  do predavanja i radionica. Zadovoljstvo nam je reći da su naši predavači, prije svega, poduzetnički orijentisani ljudi. Njihove stvarne životne priče mogu biti pune savjeta za naše takmičare, ali i druge goste.

Naš prvi predavač bila je Nikolina Babičić, šef prodaje u mađarskom start-up Intellyo. Ovaj start-up pomaže firmama u njihovoj digitalnoj transformaciji, nudeći jedinstvenu platformu za planiranje, izvršavanje i praćenje komunikacije s publikom.

Nikolina je podijelila svoja iskustva sa studentima Burch univerziteta o radu u Intellyu, te davala savjete i prijedloge kako pripremiti prezentaciju vaše ideje.

Radujemo se ostalim predavanjima i nadamo se da će naši student iz njih naučiti puno toga.