Predstavnici BURCH-a učestvovali u Noći istraživača
Sep 29, 2018

Predstavnici BURCH-a učestvovali u Noći istraživača

Tri tima predstavnika Internacionalnog Buch Univerziteta prisustvovali su Noć istraživača i prezentovali svoje ideje.

U petak, 29. septembra tri tima sastavljeni od profesora, studenata i osoblja Burch Univerziteta su imali priliku izlagati svoje projekte i ideje u tri grada, Sarajevu, Mostaru i Banjoj Luci. Noć istraživača se održava peti put s ciljem da promoviše naučna istraživanja, a naši predstavnici izlažu svoje ideje već drugu godinu za redom.

Prethodne godine timovi su imali priliku izlagati svoje projekte i ideje pred više od 20.000 posjetilaca koji su posjetili sam događaj. Nadamo se da će isti ove godine biti još uspješniji I posjećeniji, te da će prisustvo naših predstavnika postati tradicija.

Za više informacija o samoj noći istraživača molimo posjetite link.

Druga po redu noć istraživača kojoj prisustvuju predstavnici Burch Univerziteta, u Sarajevu, Mostaru i banjoj Luci