PwC Bosna i Hercegovina i IBU potpisali ugovor
Nov 21, 2018

PwC Bosna i Hercegovina i IBU potpisali ugovor

Internacionalni BURCH univerzitet i kompanija PwC Bosna i Hercegovina potpisali su ugovor o saradnji.

PwC je kompanija koja posluje u 158 zemalja svijeta, ima preko 235,000 zaposlenika, i jedna je od četiri najveće revizorske kompanije u svijetu. U Bosni i Hercegovini PwC posluje još od 1998. godine.

Saradnja IBU kao vodećeg privatnog univerziteta u BiH i PwC Bosna i Hercegovina ozvaničena je potpisivanjem ugovora o provođenju studenstkih praksi, kojeg su u potpisali direktor PWC za Bosnu i Hercegovinu gospodin Mirza Bihorac i dekan fakulteta za ekonomiju i društvene nauke doc.dr. Mersid Poturak.

PwC Bosna i Hercegovina će u narednom periodu primati grupe studenata kako bi iskusili praktičan rad u velikoj kompaniji, i koji će kroz ovu aktivnost imati jedinstven pristup globalnoj mreži znanja i priliku da uče od stručnjaka iz oblasti, što će svakako biti neprocjenjivo iskustvo i pomoći u njihovom profesionalnom razvoju.