Prof. dr. Damir Marjanović održao predavanje u sklopu trećeg Humanity in Action Fellowship-a u Sarajevu
Jul 02, 2018

U sklopu humanitarnog djelovanja u Sarajevu, prof. dr. Damir Marjanović održao je predavanje na ekonomskom fakultetu gdje je govorio o vezama između genetike i etniciteta u kontekstu BiH društva.

Predavanje je održano u sklopu Trećeg Humanity in Action Fellowship-a u Sarajevu. Ovaj fellowship se paralelno održava u 7 zemalja, a na njemu učestvuje preko 200 mladih iz cijelog svijeta.

Učesnici programa u Sarajevu dolaze iz 7 zemalja, BiH, USA, Nizozemske, Njemačke, Danske, Francuske i Poljske.

Predavanje je održano na Ekononskom fakultetu UNSA.