Profesorica sa Burch univerziteta Prof. dr. Meliha Handžić kao glavni govornik KMICe 2018
Aug 03, 2018

Univerzitet Utara Malaysia je u toku jula 2018 po deveti put organizovao Konferenciju Knowledge Management International Conference.

Prof. dr. Meliha Handžić, profesorica sa BURCH univerziteta je prisustvovala kao glavni govornik i održala predavanje na temu “Upravljanje znanjem između očekivanja i stvarnosti”.

Ova konferencija je organizovana s ciljem okupljanja ljudi iz akademske zajednice i industrije kako bi uspostavili što bolju saradnju saradnju.

U toku konferencije, učesnici su imali priliku da razmijenjuju znanje sa mnogim kolegama, te posjete poznate Niah pećine u Saravaku, koje su jedno od najvažnijih arheoloških nalazišta u svijetu i koje svjedoče o 40,000 godina ljudske aktivnosti u regiji.

Za više informacija posjetite link: