Radionica znakovnog jezika na Burch univerzitetu
Apr 06, 2018

Radionica znakovnog jezika na Burch univerzitetu

U petak, 6. Aprila, Burch univerzitet je ugostio dragu Almu Mujanović te Iru Adilagić, koje su održale radionicu znakovnog jezika na Burch univerzitetu.

S obzirom da je bio neradni dan, ipak je bilo zainteresiranih studenata kao i osoblja koji su prisustvovali današnjoj radionicu koja je protekla u veoma pozitivnom raspoloženju. Studenti su naučili mnoštvo znakovnih riječi, uspjeli su čak na prvoj radionici sklopiti nekoliko rečenica i međusobno komunicirati na znakovnom jeziku, a sve to je zahvaljujući našim dragim gošćama, Almi i Iri, koje su unijele toliko vedrine i zabave u radionicu koja se održala u prostorijama Burch univerziteta.

Hvala Alma i Ira, a mi se nadamo da će ovakvih radionica biti još i to u što skorije vrijeme.