Student BURCH-a kao predstavnik BiH u "Moving ideas forward "
Nov 01, 2018

Student BURCH-a kao predstavnik BiH u "Moving ideas forward "

Naš student engleskog jezika i književnosti David Jeremić, učestvovao je u programu Erasmus za razmjenu mladih pod nazivom "Moving ideas forward", koji je organizovan u saradnji sa Mladi Info Montenegro u Sutomoru.

David je bio dio programa kao predstavnik Omladinske novinske asocijacije u Bosni i Hercegovini, te je bio jedini predstavnik iz Bosne i Hercegovine u ovom prestižnom projektu. Tokom sedam dana stekao je vrijedna znanja o aktivizmu mladih i projektnom menadžmentu, kao i o vještinama vezanim za volonterski angažman i liderstvo.

Razmjena je također bila kulturološki obogaćujuće iskustvo, jer su se učesnici iz zemalja sa različitom kulturološkom pozadinom poput Slovačke, Belgije, Njemačke, Srbije, Španije, Portugala, Švedske, Jermenije, Crne Gore i Bosne udružili radi uspostavljanje važnih veza za budućnost.