Walter BIM održao prezentaciju studentima BURCH-a
Oct 22, 2018

Walter BIM održao prezentaciju studentima BURCH-a

Elektrotehničari će se uskoro morati prebaciti na BIM tehnologiju, jer to je ono što to zahtijeva tržište i zakonodavstvo EU. Zbog toga, mladi elektrotehničari u Bosni i Hercegovini treba da budu upoznati sa ovim tehnologijama i njihovom primjenom. Znanje iz ove oblasti definitivno će im pomoći da budu konkurentniji na globalnom tržištu.

Sa ciljem da pripreme studente ya ovo, u srijedu, 17. oktobra održana je prezentacija softverskog alata "Revit MEP za inžinjere elektrotehnike". Prezentaciju su održali predstavnici Walter BIM d.o.o. u sklopu njihove Walter BIM akademije.

Također su prezentovali i objasnili kako naši studenti mogu dobiti praksu ili posao, te objasnili koje su to pozitivne strane rada sa ovakvom tehnologjom.

Walter BIM held a presentation the the students of the electrical engineering