Studenti BURCH univerziteta paketićima obradovali djecu iz roditeljske kuće
Jan 16, 2019

Studenti BURCH univerziteta paketićima obradovali djecu iz roditeljske kuće

10. januara 2019. godine, Asocijacija studenata Fakulteta za edukaciju i humanističke nauke (SAFE) sa Internacionalnog BURCH univerziteta posjetila je djecu u Roditeljskoj kući.

Cilj ove posjete je bio da se mališani iz Roditeljske kuće obraduju novogodišnjim paketićima koje su studenti Asocijacije pripremili za njih. Pored paketića, djeca su uživala i u aktivnostima koje su članovi Asocijacije pripremili, sve s ciljem kako bi se bolje upoznali sa djecom i uz to dodatno zabavili.

Razne aktivnosti, od  „Mreže upoznavanja“ do pripreme novogodišnjih ukrasa, ostat će da krase Roditeljsku kuću, dok su neke ukrase studenti ponijeli sa sobom kako bi ih podsjećali na ovo lijepo druženje.

„Posebna zahvala ide svim studentima i osoblju Internacionalnog BURCH univerziteta za učešće u prikupljanju novca za paketiće. Uz njihovu pomoć, djeca iz Roditeljske kuće su uživala u lijepim poklonima i dobrom raspoloženju“, poručuju iz Asocijacije.