Doktorski studij na odsjeku za manadžment - International Burch University

Postanite doktor za menadžment

Doktorski studij vam pruža priliku da istražite svoje mogućnosti

Kako se današnje tržište razvija i postaje sve složenije, mnogi poslodavci odlučuju uravnotežiti svoju potrebu zadržavanja dobrih zaposlenika sa potrebom popunjavanja menadžerskih pozicija kandidatima koji posjeduju napredna znanje i vještine.

Za ljude koji očekuju karijeru u opštem polju menadžmenta

Analytical reasoning, teamwork and effective communication

Experience sharing through guest lectures and seminars
by senior executives from the industry

Holistic understanding of various aspects of business

Industry interaction through course projects,
seminars and a final Project

Za ljude koji očekuju karijeru u opštem polju menadžmenta

Analytical reasoning, teamwork and effective communication

Experience sharing through guest lectures and seminars
by senior executives from the industry

Holistic understanding of various aspects of business

Industry interaction through course projects,
seminars and a final Project

Program

IBU nudi trogodišnji (3+2+3), redovni program sa 180 ECTS bodova, koji razvija menadžere s integriranim razumijevanjem svih poslovnih funkcija. Kroz razumnu mješavinu pojmova, alata i vještina, nastavni plan i program pruža dubinsko razumijevanje operativnih i strateških aspekata upravljanja. Program naglašava:

Curriculum of the PhD Program

Istovremeno se bavite različitim menadžerskim problemima sa različitim metodologijama

Doktorski program na IBU odražava prethodno spomenutu filozofiju u predmetima. Posvećen je svim dimenzijama upravljanja i stoga se može označiti kao opći master program.

Doc. dr. Sanel Halilbegović

Studenti su imali priliku da, kroz raspodjelu uloga, takozvane "igre uloga", iskuse utjecaj finansija na svakodnevno poslovanje, te nauče što je uzročno-posljedična veza, poveznica i pojedinačnu veza između finansija i drugih odjela unutar jedne kompanije.

Mi volimo da se povezujemo sa drugim ljudima
i uvijek vas ohrabrujemo da postavite pitanja