BURCH Business Centar: Maša Čampara „Start Up poduzetništvo“ - International Burch University
Business Seminar: Change Management by Aida Dolić
November 20, 2015
Business Development Club Held Second Students’ Workshop with Sumeja Softić
December 10, 2015

BURCH Business Centar: Maša Čampara „Start Up poduzetništvo“

Današnje predavanje studenti su imali priliku čuti od mlade StartUp poduzetnice Maše Čampare. Uvažena gošća studentima je govorilia o značaju, prilikama i izazovima pokretanja vlastitog biznisa stavljajući akcenat na marketing i StartUp.

Maša je navodila primjere iz vlastitog života i biznisa ističući kako ste vi ti koji nalazite klijente i prodajete im proizvod tako da ne mogu reći „ne“.

Nakon predavanja prisutni su imali mnogo pitanja na koja je Maša sa zadovoljstvom odgovorila.

Predavanje Maše Čampare jedna je od uvertira za otvaranje Start Up inkubatora na BURCH univerzitetu, a zainteresovanost za istu dokazana je brojem studenata koji su bili prisutni.