Edita Marić u posjeti BURCH univerzitetu - International Burch University
BURCH University Visited by Edita Marić
November 3, 2017

Edita Marić u posjeti BURCH univerzitetu

Ona konstanto putuje, radi i razvija se, te je zasigurno imala mnogo priča za ispričati i mnogo lekcija za podučiti. Činjenica da je radila praksu u US kongresu godinu dana, nakon čega je osvojila Chevening stipendiju za studiranje u Ujedinjenom Kraljestvu je iskoristila da ohrabri prisutne da iskoriste šansu i da se prijave. Edita je također pričala o iskustvu u inostranstvu, ali i izazovima pri prijavljivanju na različite programe za praksu. Trenutno je assistant za istraživanja prava u Alchemy Capita-u.

Poslije govora, Edita je bila počašćenja privatnim razgedanjem univerziteta u pratnji višeg asistenta profesora Malcolm Duerod-a i ACM tima.

Velika nam je bila čast ugostiti osobu poput Edite i nadamo se da ćemo surađivati češće u budućnosti.

Ako želite pratiti događaje organizirane od strane ACM kluba, molimo Vas da pratite njihove website i Facebook stranice.