Eldin Milak dobitnik stipendije korejske vlade - International Burch University

Eldin Milak dobitnik stipendije korejske vlade

KGSP je stipendija koja se dodjeljuje na osnovu zasluga te pokriva sve troškove školovanja, a dodjeljuje se jednom godišnje u više od 150 zemalja širom svijeta pojedincima koji pokažu sposobnost i kvalitete da nastave svoje studije u Južnoj Koreji, trenutno drugoj na listi zemalja sa najboljim obrazovnim sistemom u svijetu. Gospodin Milak je jedan od 665 dobitnika nagrade u 2018. godini, a jedini iz Bosne i Hercegovine.

Kao KGSP stpendista, gdin. Milak će provesti četiri godine na Sungkyunkwan univerzitetu, najstarijoj obrazovnoj instituciji u Koreji, gdje će steći svoju doktorsku diplomu. Program počinje u jesen ove godine. Burch family želi gdinu. Milaku najbolju sreću i radujemo se ponovnom susretu na univerzitetu u budućnosti.

Eldin Milak dobitnik stipendije korejske vlade