Global Case Study Challenge uspješno završen - International Burch University
Our professors became members of the Kulin Initiative
December 28, 2020
Terenska nastava iz predmeta “Foundation Engineering”
December 30, 2020

Global Case Study Challenge uspješno završen

U Global Case Study Challenge-u, međunarodnom programu učenja, učestovali su dekanesa Nataša Tandir kao profesorica na predmetu Corporate Responsibility, Malcolm Duerod, asistent na tom predmetu i 38 studenata druge godine Odsjeka za menadžment. Studenti su na osnovu učešća u ovom izazovu i aktivnostima dobili ocjene iz projekta u vrijednosti od 30%.

Ovo je druga godina kako Internacionalni Burch univerzitet, odnosno studenti Odsjeka za menadžment, učestvuju u ovom zanimljivom izazovu. Studenti se u okviru ovog projekta organizuju u globalne virtualne timove te imaju zadatak raditi na određenom case study projektu tokom 8 sedmica. Osim znanja koje tom prilikom stiču, studenti dobiju i iskustvo rada sa ljudima iz drugih vremenskih zona, kultura i studijskih programa koje će im biti neprocijenjivo za budući profesionalni i privatni razvoj i usavršavanje.