Internacionalni BURCH univerzitet organizovao novogodišnje druženje i turnir - International Burch University

Internacionalni BURCH univerzitet organizovao novogodišnje druženje i turnir

Iako su svi odbojku igrali samo za zabavu, mali nogomet je organizovan kao prijateljsko takmičenje. Preko 70 studenata i članova osoblja, 11 pojedinačnih timova, učestvovalo je na turniru. Pobjednički pehar su osvojili  Fon Teddy Newton, Faruk Sijerčić, Mohamed Halasa, Eldar Hrustemović, Seraj Mousa i njihov tim pod nazivom Unbeatables.

Drago nam je što možemo reći da su se svi dobro zabavili, bilo da su učestvovali ili navijali za svoj omiljeni tim. Svi su se složili da je ovo bio uspješan team-building i odličan završetak godine za naš BURCH family.

Osim turnira, Internacionalni BURCH univerzitet je organizovao i novogodišnje druženje za svoje uposlenike u prijatnom i prigodno uređenom prostoru Oaza Resorta na Ilidži. Ispred BURCH Univerziteta, prisutnima se obratio rektor, prof. dr. Damir Marjanović, koji je dočekao i ispratio kolegice i kolege te članove njihovih porodica:

„Raduje me što smo se okupili u ovom broju i dio vremena kojeg smo mogli provesti sa obitelji odlučili provesti u društvu kolegica i kolega koji čine našu poslovnu svakodnevicu“, izjavio je rektor Burch univerziteta prof. dr. Damir Marjanović, te dodao da je posebno sretan što je Burch i ovu godinu okončao kao vodeći privatni univerzitet u Bosni i Hercegovini, sa vrhunskim rezultatima u različitim poljima nauke.

Ovom prilikom profesor Marjanović je istakao posebno zadovoljstvo činjenicom da su večer svojim dolaskom uljepšali svi uposlenici koji su sjedili za istim stolom te razmijenjivali ideje, stavove ali i anegdote kojih nikada ne nedostaje.

„Internacionalni BURCH univerzitet će i dalje istrajati na svom putu obrazovanja, nauke i educiranja mladih ljudi kojima je svaki dan jedno novo poglavlje. Naš cilj je pružiti najbolje obrazovanje mladim ljudima i dati im dar koji im niko ne može oduzeti. To je od neprocjenjivog značaja za sve nas ali i za bosanskohercegovačko društvo kojem su neophodno potrebni mladi i obrazovani ljudi koji će svoje ideje i naučna dostignuća primjenjivati u domovini“, naglasio je profesor Marjanović.

I u predsojećem periodu Internacionalni BURCH univerzitet će aktivno raditi na procesu izgradnje obrazovanja, te će se fokusirati na nove naučne projekte u godinama koje dolaze.