Isabella Tinkel, gost predavač na Odsjeku za engleski jezik i književnost - International Burch University
Helem Nejse Gost Predavaci
Helem Nejse – gosti predavači na DCPR odsjeku: Podcast – nova forma za društveno angažirano izražavanje
April 26, 2021
viber image
Ozren Kebo – gost predavač na DCPR odsjeku: Društvena važnost inovacija i zašto je važno čitati i u 21. stoljeću
April 30, 2021

Isabella Tinkel, gost predavač na Odsjeku za engleski jezik i književnost

Webinar

Isabella Tinkel održat će gostujuće online predavanje na Odsjeku za engleski jezik i književnost na temu: The power of “yet”, podnaslov: The potential of a growth mindset and the language used to support it. Isabella živi u Beču gdje predaje na University of Applied Sciences Burgenland. Od najranije dobi počela je da uči engleski jezik, a kroz svoje školovanje i uz podsticaj odličnog nastavnika engleskog jezika njena strast prema izučavanju ovog jezika je porasla te odlučuje upisati studij Engleskog jezika i lingvistike na Univerzitetu u Beču gdje je završila i master. Isabella ističe kako je izuzetno sretna što je uspjela svoju strast pretvoriti u profesiju te što kao samozaposleni učitelj engleskog može da podučava klijente, a u isto vrijeme sarađuje s brojnim institucijama.

Predavanje će se održati u utorak 04.05.2021. u 10 sati.

Predavanju možete pristupiti klikom na ovaj link: https://fh-burgenland.webex.com/meet/isabella.tinkel