Marie Deissl-O’Meara, gost predavač na Odsjeku za engleski jezik i književnost - International Burch University
Mekano
Naida Čelik osvojila nagradu za Nove medije za rad “Darovito Sarajevo”
May 10, 2021
IMG
ACM Game Day 2021 – Dodjela nagrada / Award Ceremony
May 11, 2021

Marie Deissl-O’Meara, gost predavač na Odsjeku za engleski jezik i književnost

Webinar Marie Omeara

Marie Deissl-O’Meara održat će gostujuće predavanje na Odsjeku za engleski jezik i književnost na temu: Experience and empathy: the key to a successful career as an EFL instructor. Webinar će se održati u srijedu, 12. maja 2021. godine u 10h.

Marie Deissl-O’Meara rođena je i odrasla u Irskoj gdje je otkrila svoj interes i strast prema jezicima. Nakon završetka srednjoškolskog obrazovanja prirodan slijed bio je studij jezika (francuski i njemački). U određenoj fazi života Marie je poželjela da istražuje zemlje ovog govornog područja te se seli u Austriju gdje nastavlja studij engleskog i njemačkog jezika. Marie predaje na University of Applied Sciences, Burgenland već 20 godina. Posvećena je kreiranju dinamične i podsticajne atmosfere za učenje te vjeruje da njena snaga leži u sposobnosti da studentima prenese teške koncepte na jednostavan način. Motivira je želja da iz svakog studenta izvuče ono najbolje. 2000. godine postala je Cambridge Examiner, a 2008. godine IELTS examiner te je radila u Uzbekistanu, Belgiji, Albaniji; UEA, Mađarskoj, Češkoj, Sloveniji, Njemačkoj, Kini i BiH.

Webinaru možete pristupiti putem linka: https://fh-burgenland.webex.com/meet/marie.deissl-omeara