Na Burč Univerzitetu održan „Dan karijera 2013“ - International Burch University

Na Burč Univerzitetu održan „Dan karijera 2013“

2149

U utorak, 23. aprila, u kampusu Univerziteta održan je sajam zapošljavanja za studente, sa ciljem promocije aktivizma među mladim, čime se željelo potaknuti studente da komunikacijom sa potencijalnim poslodavcima na vrijeme riješe steknu potrebnu radnu praksu i prošire svoje mogućnosti za pronalaženje posla.

Oko 40 kompanija i institucija je uzelo učešće u ovom projektu, kako bi mladim pružili priliku da vide kako izgleda intervju za posao i ponude mjesto za rad ljetne prakse i stažiranja. Studenti su imali priliku i učestvovati u radionicama na različite teme, gdje su učili o tome kako napisati kvalitetan CV ili kako se pripremiti za intervju za posao.

Print: doc, pdf