Nedžad Husić – ponosni student Internacionalnog Burch univerziteta - International Burch University
Dodijeljene diplome doktoranticama u zajedničkom programu IBU i FH Burgenland
August 5, 2021
Novi predmeti na IRES odsjeku
September 3, 2021

Nedžad Husić – ponosni student Internacionalnog Burch univerziteta

Rektor Internacionalnog Burch univerziteta prof. dr. Mersid Poturak primio je tekvondistu Nedžada Husića, koji je plasmanom u polufinale na Olimpijskim igrama u Tokiju ostvario najbolji sportski rezultat u historiji Bosne i Hercegovine.

Prof. dr. Mersid Poturak je odao priznanje na postignutom rezultatu te pohvalio fokus, determinaciju i zalaganje Nedžada Husića. Rektor je također upoznao Nedžada Husića i njegovu porodicu sa kvalitetom i prednostima edukacije koju nudi Internacionalni Burch univerzitet.

Zbog izuzetnog uspjeha koji je postigao, te višegodišnje želje da studira na Internacionalnom Burch univerzitetu, Nedžad Husić je nagrađen punom stipendijom Univerziteta.

Nakon povratka sa Olimpijskih igara, Nedžad se odlučio posvetiti studiju te briljirati kako u sportskom tako i u akademskom smislu.