Održana copywriting radionica u okviru 7. Međunarodnog simpozija - International Burch University
LW
ERASMUS + CAPACITY BUILDING TACEESM PROJECT, LOCAL WORKSHOP 2
May 27, 2021
SC MEETING
ERASMUS + CAPACITY BUILDING TACEESM PROJECT: Steering committee meeting
May 28, 2021

Održana copywriting radionica u okviru 7. Međunarodnog simpozija

IMG

U okviru 7. Međunarodnog Simpozija na Internacionalnom Burch univerzitetu održana je i Copywriting radionica predvođena Hamdijom Pašićem Pajom, kreativnim direktorom i copywriterom reklamne agencije Communis. Na ovoj radionici učestvovali su izabrani studenti sa svih godina studija Odsjeka za grafički dizajn i multimediju.
Studenti su dobili uvid u proces, strategije i osnovna načela copywriting profesije, te su mogli dobiti korisne savjete i iskustva iz prve ruke od jednog od najnagrađivanijih kreativaca u BiH.

IMG
Hamdija Pašić

Naši studenti su oduševljeni radionicom i načinom na koji im je ova kreativna oblast približena i pojašnjena. Radionica nije završena predavanjem, nego su studenti dobili brief za praktičnu vježbu na kojoj će raditi iduće dvije sedmice nakon čega će Hamdija Pašić zajedno s dizajnerima iz agencije Communis dati svoj odgovor na njihove radove.

IMG JPG

Sa velikim entuzijazmom čekamo nastavak i razvoj projekta kao i buduću suradnju.