Posjeta EUFOR-a Studentskom parlamentu BURCH univerziteta - International Burch University

Posjeta EUFOR-a Studentskom parlamentu BURCH univerziteta

Ispred Slovačkog Lot Eufor Tima Univerzitet su posjetili: CPT, Maroš Žoffčák komadant Lot Eufor Tima u Novom Sarajevu, SFC, Marek Šutka i Elma Duraković.

Admir Salihagić, dekan za studente BURCH univerziteta zajedno sa predsjednikom i sekretarom Studentskog parlamenta, Kemalom Nedžibovićem i Farukom Ćidićem, goste su dočekali u prostorijama Parlamenta gdje su razgovarali o dosadašnjem uspjehu i radu studenata BURCH univerziteta ali i planovima i projektima planiranim u skorijoj budućnosti.

Predstavnici EUFOR-a bili su oduševljeni dosadašnjim radom nakon čega su izrazili spremnost za podršku u radu u narednom periodu.

Ovom prilikom predsjedniko Parlamenta, Nedžiboviću uručena je nagrada za uspješno učešće u online kvizu EUFOR-a.

Nakon prigodnih poklona gosti su obišli kampus BURCH Univerziteta te najavili nastavak saradnje.