Poziv za stručnu praksu u Raiffeisen banci - International Burch University
December 2, 2020
VIŠE OD 200 UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA UČESTVOVALO NA HOUR OF CODE
December 14, 2020

Poziv za stručnu praksu u Raiffeisen banci

International Burch University

Raiffeisen BANK d.d. Bosna i Hercegovina, sa sjedištem u Sarajevu, poziva sve redovne studente International Burch Univerziteta da se prijave za obavljanje stručne studentske prakse u Centrali Banke (Zmaja od Bosne bb).

Raiffeisen banka je prepoznatljiva po razvoju kadrova u dijelu specifičnih stručnih znanja iz oblasti bankarskog poslovanja. Ukoliko ste osoba koja želi proširiti svoja znanja i praktično iskustvo u poslovnom okruženju koje prati trendove u tehnologijama, pozivamo Vas da nam pošaljete Vašu prijavu u skladu sa definisanim kriterijima na e-mail adresu [email protected] sa naznakom “Prijava za obavljanje stručne studentske prakse (oglas)“.

Za realizaciju studentske prakse neophodno je da student:

• Dostavi CV i  potvrdu obrazovne institucije o statusu redovnog studenta Fakulteta za ekonomiju i društvene nauke;
  • pristupi standardnoj selekciji kandidata, koja podrazumjeva psihološke testove i test znanja engleskog;
  • bude visoko motiviran za učenje i rad u dinamičnom okruženju;
  • usvaja i primjenjuje stečena znanja, te odgovorno izvršava zadatke uz kontinuiranu superviziju i mentorstvo.

Studenti koji zadovolje kriterije za obavljanje studentske prakse će imati priliku individualno dogovoriti sa Bankom period i dinamiku obavljanja stručne prakse. Broj mjesta za praksu je ograničen.

Raiffeisen BANK d.d. Bosna i Hercegovina

Zmaja od Bosne bb, 71000 Sarajevo