Predavanje na Temu “Patriotizam Koji se Isplati“ Održano na BURCH Univerzitetu - International Burch University

Predavanje na Temu “Patriotizam Koji se Isplati“ Održano na BURCH Univerzitetu

Fakultet ekonomije i društvenih nauka BURCH Univerziteta i Business Development Club, organizovali su prvo predavanje za ovu akademsku godinu sa Harisom Hasićem kao predavačem, na temu “Patriotizam koji se isplati“. Studenti su imali priliku da razgovaraju i čuju informacije vezane za temu koja je objašnjavala kako raditi na zaštiti i pritom zaraditi na Bosanskoj unikatnosti, ljepoti i kvalitetu, pritom navodeći primjere iz čitavog svijeta. Profesor Hasić je objasnio sve zakonske i ekonomske probleme kroz konkretne slučajeve, spominjući također i moštvo pozitivnih stvari, kako doprinijeti razvoju i kakvu promjenu to čini društvu u cjelini. Učesnici su aktivno sudjelovali u debati kao i postavljali mnoštvo pitanja na temu.