Predstavnici Internacionalnog Univerziteta iz Novog Pazara posjetili IBU - International Burch University
Treći Sokratov kafe na IBU: Rodno zasnovano nasilje
December 15, 2021
Swiss Ambassador to BiH spoke at IBU about Swiss Foreign Policy Interests
December 16, 2021

Predstavnici Internacionalnog Univerziteta iz Novog Pazara posjetili IBU

U ponedjeljak 13. decembra, predstavnici Internacionalnog Univerziteta iz Novog Pazara posjetili su Internacionalni Burch univerzitet. U posjeti IBU bili su prof.dr. Suad Bećirović, rektor Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru, Haris Zogić, generalni sekretar te prof.dr. Enver Međedović, profesor na Odsjeku za pravne nauke UNINP-a.

Gosti su održali sastanak sa rektorom našeg Univerziteta prof.dr. Mersidom Poturakom i generalnim sekretarom Mensurom Zoletićem.

Na sastanku su potvrđene zajedničke namjere o daljoj saradnji, dobrim odnosima i podršci u projektima. Nakon održanog sastanka gosti su imali priliku da obiđu IBU i upoznaju se sa našom infrastrukturom, načinom izvođenja nastave i projektnim aktivnostima.