Prof.dr. Almir Badnjević postao suradni član IANUBIH - International Burch University
Simpozij
Održan 7. međunarodni simpozij iz oblasti humanističkih, društvenih i prirodnih nauka
May 22, 2021
IRES studenti organizovali simulaciju EU debate
May 25, 2021

Prof.dr. Almir Badnjević postao suradni član IANUBIH

Prof.dr. Almir Badnjević, profesor na Odsjeku za genetiku i bioinžinjering, imenovan je za suradnog člana Internacionalne akademije nauka i umjetnosti u Bosni i Hercegovini (IANUBIH).

Na svečanoj skupštini akademije, održanoj 22. maja u Hotelu Europe, profesor Badnjević izabran je za suradnog člana. IANUBIH je organizacija registrovana na nivou Bosne i Hercegovine, te je za njenog predsjednika izabran prof.dr. Asim Kurjak.

Prof.dr. Almir Badnjević istaknuo je da mu je ukazana velika čast, ali i obaveza, jer je imenovan za voditelja razreda tehničkih nauka Akademije.

Profesoru Badnjeviću čestitamo i ne sumnjamo da će uspješno odgovoriti i ovom izazovu.