Profesor Kožljak predsjedavao sesijom u okviru Međunarodne konferencije o migracijama - International Burch University
DSC
DEMO DAY 2021: Dan poduzetništva na Internacionalnom Burch univerzitetu
June 10, 2021
IMG
Demo Day 2021: D-App, ReLove i Team Up ostvarili najbolje rezultate
June 14, 2021

Picture

Doc.dr. Alija Kožljak, šef Odsjeka za međunarodne odnose i evropske studije, bio je učesnika South Eastern European Conference, međunarodne konferencije o migracijama. Konferencija je održana 10. Juna 2021. Godine u organizaciji Mother Theresa univerziteta Skopje.

Picture

Osim učešća u konferenciji profesor Kožljak je predsjedavao prvom sesijom pod nazivom “Migration, culture and communication during COVID and post-COVID crises”.

Picture

Također, tokom konferencije, profesor Kožljak i Haris Šehović, student master studija Odsjeka za međunarodne odnose i evropske studije, prezentirali su istraživački rad o temi “Migration crises: an institutional failure”.