Studenti BURCH-a gosti konferencije Sfera 2018 - International Burch University

Studenti BURCH-a gosti konferencije Sfera 2018

Studenti Odsjeka za arhitekturu su zajedno sa profesorom Adnanom Novalićem bili gosti konferencije Sfera 2018 koja je održana 24. i 25. oktobra 2018. u INTERA Technology Parku u Mostaru. Pritom su imali priliku da učestvuju u šestoj po redu međunarodnoj konferenciji naučno-stručnog karaktera. Ovogodišnji događaj je okupio oko 400 gostiju, a tema je bila tehnologija, materijalizacija i sistemi za krovove.

Domaćini su bili vrlo organizovani i pružili studentima priliku za susret sa najboljim kompanijama u domenu njihovog djelovanja. Studenti su na kraju bili nagrađeni i dodijeljeni su im certifikati za učešće na konferenciji.

BURCH univerzitet i Odsjek za arhitekturu žele organizatorima i koordinatorima konferencije mnogo uspjeha  u narednom periodu.