Uposlenik korporacije Google, Harun Mlivo, predavač na BURCH Univerzitetu - International Burch University

Uposlenik korporacije Google, Harun Mlivo, predavač na BURCH Univerzitetu

Za studente BURCH Univerziteta, gospodin  Milvo je govorio o važnosti relativno novog IT sektora i vodećih firmi koje ga efikasno koriste i to: Google, Uber i Airbnb.

Također je ponudio pomoćne savjete na dugom i mukotrpnom putu ka vlastitom “start-up” firmi.

Nakon kraće prezentacije i govora, uvaženi gost je odgovorio je nekoliko pitanja o njegovom poslu i načinu na koji je stekao taj posao. Akcentirao je bitnost  networka.

Na kraju predavanja Prof. Malcolm Duerod gostu je uručio zahvalnicu i prigodan poklon.

Uvaženi  Mlivo je diplomirao na Američkom univerzitetu u Bosni i Hercegovini te našao zaposlenje u  kompaniji  Google u Dablinu.