1 min read

Prilog TVSA: "Naučnik In" s prof. dr. Damirom Marjanovićem i IBU doktorantima

Dragi ljubitelji nauke,

zadovoljstvo nam je najaviti poseban prilog koji je pripremila TVSA, a koji će vas provesti kroz uzbudljivi svijet genetike i bioinžinjeringa. U ovom ekskluzivnom prilogu, Televizija Sarajevo - tvsa.ba a je ugostila  prof. dr. Damira Marjanovića, vodećeg stručnjaka iz područja genetike, te redovnog profesora na Internacionalnom Burch univerzitetu.

Kroz ovaj prilog, imat ćete priliku zaviriti u laboratorijske eksperimente koje su izveli doktoranti Internacionalnog Burch univerziteta, demonstrirajući osnovne tehnike koja se koriste u genetici i bioinžinjeringu. Emisija će vas provesti kroz istraživanje gena i primjeni bioinžinjeringa u stvarnom svijetu.

Ne propustite ovu jedinstvenu priliku da budete dio inspirativne emisije koja će vas potaknuti na razmišljanje o budućnosti nauke i tehnologije!

Pogledajte prilog ovdje: https://www.youtube.com/watch?v=eyWZzTSOVC4

#Genetika #Bioinzinjering #TVSA #IBU #Nauka